Prowadzę kancelarią prawną, w której urządzenie wielofunkcyjne zapewniające drukowanie, skanowanie i kopiowanie jest niezbędnym elementem wyposażenia biura. Każdego dnia drukujemy duże ilości dokumentów i musimy dbać o ich jakość ze względu na wizerunek kancelarii. Nie możemy więc sobie pozwolić na niską jakość wydruków oraz plamy czy zabrudzenia będące rezultatem stosowania złej jakości tonerów. Jednak oryginalne tonery do Lexmark CX517de kosztują około 550 złotych za sztukę, dlatego postanowiliśmy poszukać dobrej jakości zamienników, które pozwolą nam oszczędzić na wydrukach, a przy tym zachować ich wysoką jakość. Po przeczytaniu wielu opinii użytkowników zdecydowaliśmy się na wypróbowanie tonerów JetWorld w wersji XL, tańszych o ponad 200 złotych od oryginałów.

Aktualnie nasza kancelaria adwokacka korzysta z zamienników JetWorld od roku. Tonery do Lexmark od JetWorld są tak samo wydajne jak oryginały, czyli wyraźnie drukują aż do 3500 stron przy 5% pokryciu. Kilka razy korzystaliśmy z oryginałów, dlatego możemy powiedzieć, że jakość wydruków z tonerami JetWorld jest bardzo zbliżona, a jako laicy nie zauważamy żadnej różnicy. Jednak największą zaletą tonerów JetWorld 71B2HC0, 71B2HM0 i 71B2HY0 jest ich cena. Zamawiając wysokiej jakości zamienniki JetWorld do urządzenia Lexmark CX517de, jesteśmy w stanie zaoszczędzić kilkaset złotych, co jest znaczną kwotą, zważywszy na fakt, że tonery do Lexmark zamawiamy kilka, a czasem nawet kilkanaście razy w roku.

Wiele osób pyta mnie, czy warto inwestować w zamienniki przy tak drogim urządzeniu jak Lexmark CX517de. Moim zdaniem, naprawdę warto, gdyż zamawiając kilka razy oryginalne tusze, bardzo szybko przekroczymy koszt samego urządzenia. W wielu kwestiach sądzę, że warto sięgać po przedmioty oryginalne, takie jak buty czy perfumy. Jednak w przypadku tonerów do drukarek bardzo przydatne są tańsze zamienniki, których jakość jest na wysokim poziomie, a cena pozwala znacznie zaoszczędzić na zakupie materiałów eksploatacyjnych do biura.

Kategorie: Tonery

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *