Coraz popularniejsza w Polsce edukacja domowa wymaga nie tylko poświęcenia czasu jednego z rodziców, lecz także zaopatrzenia się w szereg materiałów pomocniczych. Jestem jedną z matek, które zdecydowały się uczyć własne dziecko w domu, a dzięki wykształceniu pedagogicznemu mogę równocześnie realizować swoją pasję do nauczania i spełniać się jako matka. Wiem, co jest dla mojego dziecka najlepsze i nie do końca odpowiada mi system nauczania stosowany w polskich szkołach, a przy tym kocham podróżować, dlatego szkoła nie stanowi dla nas żadnego ograniczenia.

Nauka w domu to nie tylko zabawa, jak myślą niektórzy, lecz przede wszystkim ciężka praca. Rodzic uczący własne dziecko musi wykazywać się kreatywnością, by nauka nie kojarzyła się z przykrym obowiązkiem, lecz stała się pasją. W tym celu tworzę własne zadania, a także korzystam z materiałów pomocniczych dostępnych w internecie. Bardzo często drukuję również ciekawe zagadki, kolorowanki czy wykreślanki, które moja córka ubóstwia. Nie byłabym w stanie tego robić, gdyby nie dobra drukarka Lexmark i3 oraz tanie tusze do drukarek. Zamienniki tuszów Lexmark od ActiveJet, które wybieram już od wielu lat, to sprawdzone rozwiązanie pozwalające mi zaoszczędzić na zakupach materiałów eksploatacyjnych, a przy tym zapewnić mojej córce najwyższej jakości pomoce naukowe. Bardzo wydajny tusz od Active Jet pozwala drukować nawet o 20% dłużej niż oryginalny produkt Lexmark, dlatego oprócz ceny ma on również inne zalety.

Sprawdź koniecznie - Tusz do drukarki Lexmark!

Zamienniki ActiveJet to produkty, które w żadnym stopniu nie ustępują tuszom oryginalnym, a mogłabym wręcz powiedzieć, że pod wieloma względami są od nich lepsze. Producent obejmuje swoje tusze 5-letnim okresem gwarancyjnym, dlatego w przypadku jakichkolwiek problemów z produktem, mogę z łatwością zareklamować tusz, co dodatkowo zwiększa moje zaufanie wobec ActiveJet. Stosuję zamienniki już od wielu lat i jestem w 100% zadowolona z wydruków, które są wyraźne i schludne, a przy tym niezwykle tanie. Edukacja domowa z dobrej jakości drukarką i wydajnymi oraz tanimi tuszami to czysta przyjemność zarówno dla rodzica, jak i dla dziecka.

Kategorie: Tusze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *